Aktualności

Dzień Mamy i Taty w Grupie „Motylki”

DSC_0010

Dzień  Mamy i Taty to szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Dnia 24 maja 2018 r. w grupie „Motylki” odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi. Na tę okoliczność przygotowały dla rodziców część artystyczną, podczas której recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz zaprezentowały przedstawienie pt. „Grymaśna Stokrotka”, w której  pokazały swoje talenty aktorskie. Podczas występów dzieci dały także pokaz swoich umiejętności tanecznych. Zaprezentowały dwa układy taneczne: jeden w wykonaniu dziewczynek do utworu Hallelujah,
a drugi z udziałem chłopców do piosenki pt. „Wymarzona”.  Motylki swoim zaangażowaniem podczas występu sprawiły rodzicom dużo radości i dostarczyły wielu wzruszeń.

Kończąc wspólne, miłe spotkanie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie zrobiony przez siebie podarunek oraz częstowały swoich najbliższych słodkim poczęstunkiem w postaci cukierków. Atmosfera uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna. Przebiegała w rodzinnej i miłej atmosferze.

Opracowała: Bogumiła Kikolska

07.06.2018 r.