Aktualności

Piknik Rodzinny 2018 r.

DSC07643

W dniu 7 czerwca, już po raz trzeci, odbył się przedszkolny Piknik Rodzinny. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych przedszkolaków i ich rodzin wspaniałe atrakcje, mi. in. dmuchane zjeżdżalnie, trampolinę dla małych i dużych, kolorowe baloniki, malowanie buzi a także wplatanie kolorowych wstążeczek we włosy dziewczynek i gigantycznych gier w bierki, domino i Jengę. Nie zabrakło również strażaków i policjantów w radiowozach i na motocyklach i przeuroczej Figi – psa policyjnego oraz kolorowych, zakręconych słodkości.

Dla tych bardziej i mniej wysportowanych przygotowaliśmy uczestnictwo w treningu judo oraz zawody sportowe. Nad zdrowiem wszystkich uczestników pikniku czuwała pani pielęgniarka mierząc ciśnienie i sprawdzając poziom cukru we krwi. W zabawach integracyjnych pomagali nam dobrze wszystkim znane postaci z bajek – Myszka Minnie i Myszka Miki.

Przez cały czas trwania pikniku, nasi koledzy i koleżanki z kuchni, dbali o to, aby nikt nie wyszedł ze spotkania głodny – serwując gorącą kiełbaskę i kaszankę, a zaprzyjaźnione panie ze studia fotograficznego „Jakowscy” z Płocka uwieczniały te niezapomniane chwile.

Dzień Pikniku Rodzinnego minął Nam pod hasłem uśmiechu, radości i zadowolenia a wszystko po to, aby zadowolić tych, którzy 1 czerwca obchodzili swoje święto czyli dzieci.

Z tego miejsca jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, wszystkim tym, którzy wsparli akcję charytatywną „Pomoc dla Weroniki” oraz pozostałym zaangażowanym, bez których pomocy piknik nie byłby tak udany.

Dziękujemy

Opracowała: Jolanta Strześniewska

08.06.2018 r.