Aktualności

II Ekologiczny pokaz mody w naszym przedszkolu!

DSC07485

W dniu 30 maja w naszym przedszkolu odbył się, już po raz drugi, Ekologiczny pokaz mody, w którym wzięło udział 24 dzieci z różnych grup przedszkolnych, począwszy od tych najmłodszych do najstarszych. Głównym celem przeglądu było kształtowanie proekologicznych postaw, podnoszenie społecznej świadomości ekologicznej oraz tworzenie warunków do podejmowania działalności twórczej. Wszystkie dzieci pięknie prezentowały stroje na czerwonym dywanie… Można było zobaczyć kreacje wieczorowe, dyskotekowe a nawet przebrania superbohaterów, rycerzy i kosmitów. Na koniec pokazu wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki. Publiczność nagrodziła modelki i modeli  gromkimi brawami.

W najbliższym czasie, na korytarzu naszego przedszkola będzie można oglądać galerię, na której wystawione będą wszystkie stroje z pokazu mody. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, a ich rodzicom za przygotowanie oryginalnych strojów i oczywiście ponownie zapraszamy na czerwony dywan  już za rok.

 

Opracowała: Monika Kozłowska

08.06.2018 r.