Aktualności

Dzień Przedszkolaka 2018

Dnia 20 września w naszym przedszkolu odbył się Dzień Przedszkolaka. Wzięły w nim udział dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Tego dnia było wesoło i kolorowo. Na terenie parkingu naszego przedszkola czekało na przedszkolaki wiele atrakcji mi.in. dmuchana zjeżdżalna, kolorowe baloniki, malowanie buzi. Dzieci łapały bańki mydlane, układały duże plastikowe klocki oraz rysowały kolorową kredą na chodniku. Pogoda dopisała, wszyscy dobrze się bawili, a na buziach gościł szeroki uśmiech. Ten dzień przyniósł dzieciom ogromną radość i niezapomniane wrażenia. Był to dzień wspólnego przeżywania radości, współdziałania w propagowaniu i rozpowszechnianiu nowoczesnego wychowania przedszkolnego. Dzień upłynął pod znakiem zabawy i uśmiechu. Na zakończenie dzieci otrzymały odznaki upamiętniające DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA.

 

Opracowała: Bogumiła Kikolska

24.09.2018 r.