Aktualności

„Rodzicu opowiedz nam o swoim zawodzie/hobby…”

W listopadzie w grupie Sówki i Orliki została zorganizowana przedszkolna akcja „Rodzicu opowiedz nam o swoim zawodzie/hobby…”

W ramach tej akcji dzieci z grupy Orliki odwiedziła mama Oli – Pani Monika, która jest nauczycielką, a podczas spotkania opowiedziała przedszkolakom o swojej pracy, zamiłowaniach i pasjach. Natomiast mama Bartka – również Pani Monika, pracuje w laboratorium – przygotowała dla dzieci bardzo ciekawe zajęcia –  doświadczenia, które z pewnością przybliżyły dzieciom charakter jej pracy.

Dzieci z grupy Sówki odwiedził tata Ali- Pan Michał, który pracuje w Orlen Paliwa, a podczas spotkania opowiedział dzieciom o specyfice swojej pracy, która polega na tankowaniu cystern gazem. Natomiast tata Kuby- Pan Sławomir opowiedział dzieciom o tym jak to jest być żołnierzem, jak wygląda dzień z życia żołnierza.

Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy nas odwiedzili za wyjątkowe spotkania i opowiedzenie dzieciom w bardzo interesujący sposób o swoich zawodach i zainteresowaniach.

Ponadto zachęcamy wszystkich Rodziców do odwiedzin w grudniu, ponieważ takie spotkania rodziców z dziećmi nie tylko poszerzają wiedzę dzieci o zawodach, ale również integrują społeczność przedszkola: przedszkolaków, rodziców i nauczycieli oraz dają dużo radości.

Zapraszamy serdecznie.

Opracowała:

Justyna Lipczyńska

03/12/2018