Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu

Babcia i Dziadek są bardzo ważnymi osobami w życiu każdego dziecka, dlatego też                    w poniedziałek 21 stycznia 2019 r. gościliśmy w naszym przedszkolu tych szczególnych gości, dla których przedszkolaki wspólnie ze swoimi paniami przygotowały uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się ich doczekać. Natomiast Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych, które były bardzo bogate-oprócz wierszy i piosenek pojawiły się także tańce. Dziadkowie otrzymali od swoich wnuków własnoręcznie wykonane upominki.

A my wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego.

 

 

Opracowała:

Justyna Lipczyńska

25/01/2019 rok