Aktualności

Ferie zimowe już za nami…

Tegoroczne ferie zimowe trwały od 28 stycznia do 8 lutego-  w tym czasie  w naszym przedszkolu zaplanowano  i zrealizowano szereg ciekawych zajęć  oraz wyjść integracyjnych. W pierwszym tygodniu ferii zima wyjątkowo dopisała. Było mroźno, biało i pięknie. Przedszkolaki poza kreatywnymi zajęciami w przedszkolu spędzały czas na zabawach w okolicy przedszkola oraz spacerach. Ponadto odwiedziliśmy płockie ZOO, gdzie podczas zimowego zwiedzania dzieci poznały gatunki zwierząt z krain zimna i śniegu, m.in. renifery, foki, daniele, tygrysa syberyjskiego, ale widzieliśmy też lwa!

W drugim tygodniu także nie zabrakło atrakcji- poza interesującymi zajęciami i wykonywaniem ciekawych prac plastycznych przedszkolaki wzięły udział w przedszkolnym kinie….

Głównym celem zajęć podczas ferii była dobra zabawa, dzięki której na twarzach naszych przedszkolaków zagościły uśmiechy.

 

Opracowała:

Justyna Lipczyńska

12/02/2019 r.