Aktualności

Wizyta Księdza Biskupa w przedszkolu

We wtorek 11 czerwca mieliśmy zaszczyt gościć
w naszym przedszkolu Księdza Biskupa Mirosława Milewskiego. Biskupowi towarzyszył sekretarz Ksiądz Bartosz Szostak, a także Proboszcz naszej Parafii Ksiądz Kazimierz Dziadak oraz Ksiądz Prefekt- Dawid Gołębiewski.

Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor witając przybyłych gości, przedszkolaków oraz personel przedszkola. Następnie przedszkolaki zaprezentowały umiejętności recytatorskie, taneczne, a także wokalne. Dzieci zaśpiewały również pieśni, których nauczyły się na zajęciach religii prowadzonych przez ks. Dawida.

Następnie delegacja Rady Rodziców podziękowała za wizytę i wręczyła naszym gościom kwiaty.

Na zakończenie spotkania Ks. Biskup wpisał się do kroniki przedszkolnej.

To wyjątkowe spotkanie, wniosło wiele ciepła do naszego codziennego przedszkolnego życia i z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

 

 

Opracowała:

Justyna Lipczyńska

12/06/2019 r.