Aktualności

Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego

We wtorek 18 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku oraz pożegnanie 6-latków. W tak ważnym dniu przedszkolakom towarzyszyli rodzice. Był to dzień szczególny – pełen przeżyć zarówno dla przedszkolaków, rodziców jak i nauczycieli.

W godzinach przedpołudniowych dzieci z grup młodszych zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne. Następnie wychowawczynie wręczyły dzieciom dyplomy i nagrody książkowe.

O godzinie 12:00 odbyło się uroczyste pożegnanie starszaków, które krótką przemową rozpoczęła Pani Dyrektor. Następnie dzieci z grupy Sówki oraz Orliki otworzyły zakończenie roku tańcząc Poloneza. Były także wiersze, piosenki
i wspaniałe tańce, które zachwycił wszystkich. Po występach artystycznych wychowawczynie podziękowały zarówno dzieciom jak i rodzicom za kilkuletnią współpracę. Na koniec spotkania zostały wręczone starszakom dyplomy ukończenia przedszkola, nagrody książkowe oraz upominki.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nas, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy im wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji.

 

Opracowała:

Justyna Lipczyńska

21/06/2019 r.