Aktualności

Nakarm Zwierzaka

Wraz z końcem października, zakończyliśmy naszą przedszkolną akcję społeczną Nakarm Zwierzaka. Polegała ona na wsparciu płockiego schroniska dla zwierząt, poprzez przynoszenie karmy, ciepłych koców i zabawek. Akcja pokazała, że naszym przedszkolakom i ich rodzicom los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny. Otrzymaliśmy bowiem wiele rodzajów karmy, zarówno dla dorosłych psów i kotów, jak i dla tych maleńkich, ciepłe koce i kocyki a także zabawki, które na pewno dadzą wiele radości smutnym zwierzakom. Wszystkie przyniesione przez Państwa rzeczy trafiły już do schroniska i na pewno sprawią, że zima będzie choć trochę cieplejsza.

Z tego miejsca pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do sukcesu naszej akcji oraz wyrazić swoje ogromne zadowolenie, że poprzez swoją postawę pokazujecie Państwo dzieciom, jak ważna jest pomoc potrzebującym – także zwierzętom. Dziękujemy!!!

 

Opracowała:

Jolanta Strześniewska

06/11/2019 r.