Aktualności

Bożonarodzeniowe warsztaty u Biedronek

20 grudnia 2019r. w grupie Biedronek odbyły się warsztaty bożonarodzeniowe. W miłej, świątecznej atmosferze, wielu rodziców naszych przedszkolaków, odkrywało swoje talenty plastyczne, a dzieci zmieniały się w prawdziwych artystów.

Na rozpoczęcie zajęć dzieci przywitały rodziców śpiewając piosenkę „Świeć gwiazdeczko” i tańcząc z kartkami do piosenki „Tupu tup po śniegu”. Biedronki zaśpiewały również dla św. Mikołaja, który zostawił  coś słodkiego dla każdego dziecka. Panie również przygotowały słodką niespodziankę dla naszych przedszkolaków. Po części artystycznej wszyscy chętnie zabrali się do pracy. Przy dźwiękach kolęd, z pomocą rodziców, powstawały piękne lampiony, które z pewnością będą stanowiły świąteczną dekoracje domów.

Wszystkim rodzicom dziękujemy za udział w warsztatach i życzymy  wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.