Aktualności

Bal karnawałowy

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Taki bal odbył się w naszym przedszkolu 28.01.2020 r.  Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, księżniczki, motylki, rycerzy, smoka, piratów, policjantów. Pojawili się również goście specjalni Śnieżka, Myszki Mini i Myszka Miki, Kubuś Puchatek oraz Skay, bohaterka bajki Psi Patrol. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w tańcach i zabawach. Tego dnia w naszym przedszkolu była jeszcze jedna okazja do świętowania – nasze przedszkole obchodziło 5 urodziny… Wszystkie dzieci wraz z Panią Dyrektor i Paniami zdmuchnęły urodzinową świeczkę. Wspólna zabawa przepełniona radością i uśmiechem zakończyła się degustacją tortu urodzinowego. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie  w przygotowywanie pięknych strojów balowych. Kolejny bal karnawałowo – urodzinowy już za rok.

Opracowała

Monika Kozłowska

03/02/2020