Aktualności

Zapraszamy na dni adaptacyjne

Drodzy Rodzice !

 

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami na dzień adaptacyjny w dniu 31 sierpnia 2022 r. w godzinach od 10:00 do 12:00. W tym czasie po przywitaniu, wszystkie dzieci pozostają pod opieką nauczycieli.

 

Prosimy przynieść jedynie kapcie na zmianę. W tym dniu nie przynosimy wyprawek – wyprawkę dostarczycie Państwo po zebraniu w pierwszych dniach września.

 

 

Informujemy, że listy dzieci przydzielonych do poszczególnych grup zostaną zamieszczone wewnątrz przedszkola w dniu 30 sierpnia 2022 r.

 

Od 1 września 2022 r. dzieci wracają do przedszkola. Prosimy o przyniesienie w tym dniu wyłącznie kapci, ubrań na zmianę  oraz poduszki i koca (dzieci leżakujące). Ubrania powinny być zapakowane w worek podpisany imieniem dziecka w widocznym miejscu, dużymi literami.

Prosimy o wstrzymanie się z przynoszeniem wyprawek przedszkolnych. Więcej informacji w sprawie wyprawek udzielą wychowawcy.

 

 Nie będzie uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego. 1 września będzie normalnym dniem pracy.

 

8 września 2022 r. (czwartek) o godzinie 16:30 odbędzie się zebranie z rodzicami.

Jeżeli macie Państwo taką możliwość, to prosimy, aby w pierwszym tygodniu września stopniowo zwiększać godziny pobytu dziecka w przedszkolu, aby miało ono czas na przystosowanie się do nowego etapu w jego życiu, jakim jest zostanie przedszkolakiem.