Aktualności

Wizyta Świętego Mikołaja

Mikołajki w przedszkolu, to jeden z najbardziej  oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem przygotowują się na przybycie tak ważnego Gościa. W naszym przedszkolu było podobnie. Dzieci uczyły się piosenek, wierszy, tworzyły świąteczne dekoracje w salach, pragnęły, aby ten dzień był wyjątkowy. Nadszedł długo oczekiwany dzień – 6 grudnia. Od samego rana w naszym przedszkolu panowały radość i poruszenie. W każdej grupie dominował kolor czerwony.  Wreszcie w drzwiach naszego przedszkola, z okrzykiem „ho, ho, ho” pojawił się św. Mikołaj. Tego niesamowitego gościa powitała najstarsza grupa recytując wiersz. Następnie swoje umiejętności wokalne i taneczne zaprezentowały trzy najmłodsze grupy: Pszczółki, Wiewiórki oraz Żabki. Zwieńczeniem tego fantastycznego spotkania było wspólnie zaśpiewanie piosenki pt. „O dobrym Świętym Mikołaju”. Na zakończenie Święty Mikołaj wręczał wszystkim paczki, a w nich dla każdego coś dobrego!

Fotorelacja z tego wydarzenia:

https://www.facebook.com/gminastarabiala/photos/pcb.4641511982607930/4641494675942994/

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, dziecko, stoi i w budynku