Aktualności

MAM TALENT 2022

W miesiącu kwietniu odbył się w naszym przedszkolu w formie zdalnej konkurs pod hasłem „Mam talent” dla dzieci przedszkolnych w wieku 3-6 lat. Konkurs miał charakter przeglądu, podczas którego dzieci mogły zaprezentować swoje zdolności, umiejętności artystyczne oraz pasje. Celem przeglądu było rozbudzanie zainteresowań i wrażliwości twórczej dzieci oraz motywowanie ich do podejmowania nowych wyzwań związanych z własnymi zainteresowaniami. Do udziału w artystycznym przeglądzie talentów zgłosiło się 8 przedszkolaków. Dzieci zaprezentowały zdolności muzyczno–wokalne, recytatorskie, a także talenty gimnastyczne i  kulinarne.

Udział naszych przedszkolaków w przeglądzie potwierdził, że w każdym człowieku jest jakiś ukryty talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować.
Wszystkim uczestnikom składamy gratulacje za wspaniałe występy.