Aktualności

Pomagamy z WOŚP

serd

W naszym przedszkolu, w okresie przedświątecznym i noworocznym, odbywał się kiermasz świąteczny, na którym sprzedawaliśmy wykonane własnoręcznie przez dzieci, ich rodziców i nauczycieli niepowtarzalne kartki świąteczne, bombki z masy solnej i cekinów, świąteczne stroiki, przepiękne choinki wykonane z makaronu oraz przepyszne świąteczne pierniki.

Kiermasz cieszył się dużym powodzeniem i zainteresowaniem ze strony rodziców, którzy bardzo chętnie kupowali przygotowane ozdoby. Warto dodać, iż zakupione dekoracje nie tylko zdobiły nasze świąteczne domy i stoły, ale również wspierały akcję charytatywną, gdyż cały dochód z kiermaszu, tj.1129,52 zł, został przeznaczony na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, która w tym roku ponownie zbierała pieniądze dla oddziałów pediatrii i geriatrii.

Nasza pomoc najmłodszym i najstarszym, nie ograniczyła się wyłącznie do kiermaszu. Nasi podopieczni wrzucali również pieniądze do orkiestrowych puszek, wzięli udział
w pokazie tanecznym, który miał miejsce w Zespole Szkół w Starych Proboszczewicach
i zaprezentowali szerokiemu gronu swoje umiejętności ruchowe.

Cała podjęta przez nas akcja upłynęła w miłej i życzliwej atmosferze i z tego miejsca dziękujemy wszystkim naszym darczyńcom za wsparcie finansowe i zapraszamy do współpracy za rok.