Aktualności

Dzień Babci i Dziadka w Grupie Motylków

IF

Dnia 24 stycznia 2017 roku o godzinie 12.00 odbyła się w grupie „Motylków” uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta.

Dzieci z tej okazji  pod kierunkiem wychowawcy przygotowały piękną uroczystość, na którą zostali zaproszeni Bacie i Dziadkowie. W swojej sali przedszkolnej dzieci z  grupy „Motylki” przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane ze Świętem Babci i Dziadka. Oprócz montażu słowno – muzycznego, goście obejrzeli także krótką inscenizację „Dziadek, stołek i rosołek” w wykonaniu niektórych dzieci. W trakcie uroczystości Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem.

Dzieci przygotowały również poczęstunek w postaci cukiereczków. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie.