Aktualności

Niech żyje bal…

IF

Karnawał to szczególny czas w roku, przepełniony muzyką i tańcem, dlatego też chcąc kultywować tę zabawową tradycję, 7 lutego 2017r. w naszym przedszkolu odbył się bal przebierańców.

Tego dnia progi naszego przedszkola przekraczały królewny, wróżki, czarodziejki oraz niezliczona ilość superbohaterów, których szczególnie upodobali sobie nasi chłopcy. Nie zabrakło również piratów, dinozaurów, królów, czarownic, no i oczywiście rycerzy
i policjantów, którzy czuwali nad bezpieczeństwem wspólnej zabawy :).

Podczas pląsów, na sali zrobiło się bajecznie kolorowo. Przedszkolaki z ogromną radością tańczyły „Kaczuchy”, tworzyły wężyki, koła i kółeczka. Zwieńczeniem całej uroczystości, jak przystało na urodziny był tort, z którego wszystkie dzieci zdmuchnęły świeczkę – dwójeczkę. Po tym wszystkim już tylko obiadek i na deser długo wyczekiwany słodki kawałek urodzinowego tortu.