Aktualności

Ferie, ferie i po feriach

IMG_20170214_094842

Tegoroczne ferie zimowe zdominowała aktywność artystyczna naszych przedszkolaków. Przez dwa tygodnie tworzyliśmy cuda i cudeńka, z wydawałoby się niepotrzebnych rzeczy i tak powstały piękne dekoracje z recyklingu, które zdobią korytarze naszego przedszkola.  Są wśród nich zimowe obrazki malowane na tackach papierowych, bałwanki oraz dryfujące na krze pingwiny wykonane z rolek po papierze toaletowym. Nie zabrakło również wylepianek z różnorodnych mas plastycznych. Nie tylko plastelina i ciastolina ale przede wszystkim zrobiony własnoręcznie przez dzieci piasek księżycowy, zachęcał je do rozwijania ich małych rączek i sprawności paluszków. Dzieci chętne do odkrywania tajników muzyki, skorzystały z przedszkolnego zestawu instrumentów i wspólnie tworzyły orkiestrowe granie a także wspaniale i kolorowo bawiły się przy muzyce.  Zwieńczeniem aktywnych dni był zasłużony odpoczynek na świeżym powietrzu, gdzie dzieci mogły spędzić czas tak, jak lubią najbardziej czyli na zabawie.