Aktualności

Dni Otwarte

DSC03811

Dnia 28 kwietnia 2017 r. odbyły się „Dni Otwarte” naszego przedszkola. Tego dnia odwiedziły nas dzieci, które rozpoczną przedszkolną przygodę już od września. Otwarciem dnia było przygotowane przez Panią Bogusię i „Motylki” przedstawienie ekologiczne pt. „Chrońmy przyrodę”. Po części artystycznej dzieci eksperymentowały i doświadczały z Panią Justyną i Biedronkami, a zwabione zapachem przepysznych gofrów udały się na warsztaty kulinarne do „Żabek”, gdzie Pani Monika i Agata piekły gofry, które dzieci dekorowały ulubionymi dodatkami. Po posiłku dzieci wzięły udział w warsztatach plastycznych, gdzie z Panią Asią i Sylwią, oddawały się działalności artystycznej. Po „malowankach”, najodważniejsze dzieci zmierzyły się z sadzeniem pelargonii, które ozdabiać będą wejście naszego przedszkola. Zwieńczeniem dnia był pokaz baniek mydlanych, które dały dzieciom mnóstwo radości. Miejmy nadzieję, że przygotowane przez nas atrakcje choć trochę przełamały lęk przed rozstaniem z Rodzicami.