Aktualności

Dzień Pluszowego Misia

IF

Dnia 23 listopada 2017 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Pluszowego Misia.  Głównym celem popularyzacji Dnia Misia w naszym przedszkolu, jest przypomnienie najważniejszych wartości jakimi są dzieciństwo, przyjaciel, miłość. Z tymi słowami kojarzy się właśnie Pluszowy Miś. Przyjaciel z dzieciństwa, zawsze wierny i oddany. To jemu powierzamy swoje sekrety i to on zawsze przytuli nas, gdy tylko tego potrzebujemy.

Tego dnia, każdy z naszych przedszkolaków, przyprowadził do przedszkola swojego ulubionego pluszaka, dlatego też nikomu nie było smutno i nikt nie czuł się samotny. Dzieci ochoczo opowiadały o swoich przyjaciołach, przedstawiały ich kolegom i koleżankom, a także wspólnie z nimi obejrzały bajkę Czerwony Kapturek, którą specjalnie na ten dzień, przygotowały nauczycielki naszego przedszkola.

Z tego miejsca pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim rodzicom i dzieciom za wpłatę 5zł na teatrzyk i tym samym za finansowe wsparcie, podjętej przez nasze przedszkole, charytatywnej akcji UNICEF Spraw, aby dzieci z Syrii przetrwały zimę. Suma jaką zebraliśmy, dzięki Państwa hojności wyniosła: 638,00 zł.

DZIĘKUJEMY

 

Opracowała: Jolanta Strześniewska

27.11.2017 r.