Aktualności

Święty Mikołaj w naszym przedszkolu

IF

Dnia 6 grudnia 2017 r., mimo braku białego puchu na dworze, w asyście swoich pomocników przybył do naszego przedszkola święty Mikołaj. Na jego wizytę przedszkolaki czekały przez cały rok, więc gdy tylko Go ujrzały, powitały z ogromną radością i ciekawością zarazem. Spotkanie z Mikołajem upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci odważnie rozmawiały z nietypowym gościem, odpowiadały na pytania Mikołaja oraz wspólnie ze swoimi paniami zaśpiewały mikołajową piosenkę. Najmłodsze przedszkolaki zaprezentowały krótki występ artystyczny, który tak bardzo spodobał się świętemu, że postanowił on obdarować wszystkie przedszkolaki prezentami, które przywiózł ze sobą aż ze śnieżnej i mroźnej Laponii. Dziękujemy Ci święty Mikołaju za tegoroczne odwiedziny i już odliczamy dni do kolejnego spotkania…

Opracowała: Jolanta Strześniewska

11.12.2017 r.